Branża

  • Transport / Kierowcy

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Gdynia
    (81-383)

Praca na stanowisku Spedytor Międzynarodowy

Spedytor Międzynarodowy
Gdynia

Opis stanowiska

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać. Od ponad 20 lat działamy w branży HR.

Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy spedycyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor drogowy międzynarodowy

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref. 23/04/2021

Twoje główne zadania będą polegać na:

  • Planowaniu usług transportowych na obszarze międzynarodowym
  • Organizacji transportów samochodowych całopojazdowych
  • Kontroli przebiegu procesu transportowego
  • Optymalizacji kosztów spedycyjnych
  • Pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami oraz przewoźnikami
  • Rozliczaniu usług transportowych
  • Prowadzeniu dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych na stanowisku spedytora
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość programów spedycyjnych
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi
  • Znajomość lokalnego potencjału ładunkowego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

Oferujemy

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym zespole
  • Możliwość pracy w trybie home office