Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Stuttagart
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Ustawiacz maszyn wtryskowych, ekstruzji

Ustawiacz maszyn wtryskowych, ekstruzji
Cała Polska

Opis stanowiska

• Firma Nowi Consulting działa na rynku polskim już trzeci rok. Zajmujemy się rekrutacją bezpośrednią, tzn. pracownik nie podpisuje umowy z agencją pracy ani w Polsce, ani za granicą, tylko bezpośrednio z firmą, w której będzie pracował. Działamy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej, dla których to prowadzimy cały czas rekrutacje na stanowiska produkcyjne średniego i wyższego szczebla. Obecnym naszym klientem jest firma produkująca podzespoły dla branży samochodowej. Firma posiada w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, wtryskarki, roboty. Oddział, do którego poszukiwani są pracownicy, zlokalizowany jest w okolicy Stuttgartu. Opis: przygotowanie materiałów, maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym, • rozruch, ustawianie parametrów wtrysku i obsługa wtryskarek/ wytłaczarek, • zmiana form wtryskowych, • optymalizacja procesu wtrysku, • usuwanie awarii urządzeń związanych z produkcją, • kierowanie grupą ustawiaczy.

Wymagania

• doświadczenie przy przetwórstwie tworzyw sztucznych na stanowisku: ustawiacz, kierownik zmiany, mechanik, automatyk, • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (wymóg konieczny), • chęć do relokacji za granicę.

Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, niemieckiej z tradycjami, • niemiecką umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych, podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, nie przez agencję pracy, • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego, • bezpłatne tłumaczenie życiorysów, • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych), • firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną. Odpowiadamy na każdą ofertę! Więcej informacji pod nr tel.: 510 255 614