Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Strzelce Krajeńskie
    (66-500)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy ds. rekrutacji- Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie

, Agencja Zatrudnienia Efekt

Pracownik biurowy ds. rekrutacji- Strzelce Krajeńskie

Opis stanowiska

Renomowana Agencja Pośrednictwa pracy poszukuje do swojego biura odpowiedniej osoby na stanowisko:
Pracownik biurowy ds. rekrutacji
(miejsce pracy: Strzelce Krajeńskie, woj. lubuskie)

ZAKRES OBOWIAZKÓW:
- Realizacja projektów rekrutacyjnych
- Nawiązywanie współpracy i budowanie relacji z klientami zagranicznymi
- Prace administracyjno – biurowe
- Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami do pracy

Wymagania

WYMAGANIA:
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Mile widziane wykształcenie lub doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego i personalnego
- Znajomość komputera
- Dobra organizacja pracy
- Zdolności interpersonalne
- Dokładność, SumiennośćOsoby zainteresowane mogą złożyć swoje aplikacje (CV ze zdjęciem)

Oferujemy

Osoby zainteresowane mogą złożyć swoje aplikacje (CV ze zdjęciem).

W tytule maila wpisując- Specjalista ds. rekrutacji

Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)