Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik kasy - Warszawa

Warszawa

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Pracownik kasy - Warszawa
Warszawa

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą kasy fiskalnej
  • Dokonywaniem sprzedaży na linii kas (rejestrowanie sprzedaży, rozliczanie utargu kasy itp.)
  • Wystawianiem faktur za towary
  • Dbaniem o czystość i estetykę stanowiska kasowego
  • Zabezpieczaniem stanowiska kasowego przed kradzieżą

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Dobrej kondycji fizycznej
  • Chęci do pracy
  • Odpowiedzialnego podejścia do obowiązków
  • Posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowości do pracy w systemie zmiennym

Oferujemy

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Legalne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie 23zł brutto/godz.
  • Wsparcie koordynatora na każdym etapie zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy