Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Praca na produkcji - mile widziane doświadczenie! umowa o pr

Gdańsk

, WYG HR

Praca na produkcji - mile widziane doświadczenie! umowa o pr
Gdańsk

Opis stanowiska

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatek na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU WTRYSKAREK PAKOWANIE I SORTOWANIA ELEMENTÓW

Obowiązki:

Praca przy maszynach produkcyjnych
Pakowanie niewielkich elementów
Sortowanie elementów
Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Zdolności manualne
Dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy z instrukcją
Gotowość do pracy zmianowej (6:00- 14:00, 14:00 - 22:00)
Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
Zainteresowanie podjęciem pracy na stałe

Oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Premie uznaniową
Odprowadzanie składek na ZUS
Stabilne zatrudnienie
Pracę od zaraz!