Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Konstruktor Elektryk/Automatyk

Konstruktor Elektryk/Automatyk
Toruń

Opis stanowiska

  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji elektrycznej dla projektów w oparciu o istniejącą bazę zasobów
  • Unifikacja rozwiązań stosowanych w obszarze elektrycznym
  • Tworzenie oprogramowania systemów sterowania produktów własnych firmy
  • Konfigurowanie urządzeń wchodzących w skład systemów automatyki (sterowniki PLC, napędy, falowniki, rozproszone moduły I/O, systemy bezpieczeństwa ).
  • Doraźne wsparcie w procesie montażu oraz uruchomienia maszyn
  • Współpraca z działem konstrukcji mechanicznej
  • Udział w rozwoju produktów własnych firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: Elektrotechnika, Automatyka
  • Ogólna wiedza z zakresu okablowania, techniki łączeniowej, sensoryki, techniki napędowej, techniki bezpieczeństwa
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata
  • Myślenie procesowe
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność, sumienność
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w małym zespole
  • Wsparcie konstruktora wiodącego
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • Pracę w międzynarodowym środowisku