Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Doradca Techniczno- Handlowy (branża grzewcza)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Doradca Techniczno- Handlowy (branża grzewcza)
Kielce

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - generalnego przedstawiciela w Polsce, międzynarodowej firmy produkcyjnej, oferującego wysokiej jakości urządzenia do produkcji ciepłej wody użytkowej - osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: południowa Polska

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych i opieka nad dotychczasowymi klientami firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami (instalatorzy, biura projektowe),
  • wsparcie techniczne z zakresu urządzeń grzewczych, pomp ciepła.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz 3-letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń techniki grzewczej (branża OZE),
  • znasz branżę OZE,
  • potrafisz obsługiwać pakiet MS Office,
  • cechują Cię: wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • masz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • interesującą pracę w młodym i kreatywnym zespole,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, uzależniony od zaangażowania i osiąganych wyników,
  • narzędzia pracy (telefon, samochód - również do celów prywatnych),
  • dużą samodzielność,
  • szkolenia,
  • dowolną formę zatrudnienia.