Branża

  • Ochrona / Monitoring

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Piaseczno
    (05-319)

Praca na stanowisku Pracownik ochrony z orzeczeniem

Cała Polska

, Level Work

Pracownik ochrony z orzeczeniem
Cała Polska

Opis stanowiska

  • patrolowanie terenu w ramach ogrodzenia posesji, przeciwdziałanie ewentualnym próbom kradzieży bądź dewastacji mienia,
  • ścisłe współdziałanie z innymi pracownikami pełniącymi dyżur na terenie obiektu, wzajemne przekazywanie informacji o podejrzanych osobach,

Wymagania

  • dyspozycyjność oraz chęci  do pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen lub część etatu,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • wsparcie zespołu i przełożonego.