Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dopiewo
    (62-070)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Monter/Pracownik manualny

Dopiewo

, Level Work
zakończona
Opublikowane 2021-06-16 10:26:19

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Monter/Pracownik manualny
Dopiewo

Opis stanowiska

  • prace manualne przy produkcji części samochodowych,
  • montaż i formowanie silikonowych i gumowych przewodów,

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (6 -14, 14 -22, 22-6),
  • chęć do pracy, sprawność fizyczna,

Oferujemy

  • wdrożenie do pracy – nie wymagamy doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
  • wolne weekendy,
  • wynagrodzenie 19,1 zł/h brutto +premia produkcyjna 20%.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.