Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Oleśnica
    (08-117)

Praca na stanowisku Główny Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Główny Specjalista ds. Kadr i Płac
Oleśnica

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – wiodącego producenta w branży meblowej  – osoby do pracy, na stanowisku:

Główny Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: okolice Oleśnicy/ Ostrzeszowa

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

·  naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla pracowników,

·  współpraca z instytucjami zewnętrznymi np. GUS, ZUS, komornicy itp.,

·  współpraca z księgowością i działem HR,

·  przygotowywanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS (także korekt),

·  praca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych planów i procedur prowadzących do rozwoju organizacji,

·  prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,

·  naliczanie i rozliczanie PPK,

·  sprawdzanie obowiązujących regulaminów pod kątem zgodności przepisów prawnych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

·  masz min. 4-letnie doświadczenie w  pracy na podobnym stanowisku,

·  ukończyłeś studia wyższe na kierunku ekonomicznym,

·  posiadasz znajomość pracy z klientem wewnętrznym,

·  masz doświadczenie w pracy z systemem Microsoft Office,

·  jesteś  zaznajomiony z  przepisami z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i księgowych oraz ubezpieczeń społecznych,

·  posiadasz wysoką kulturę osobistą,

·  masz poczucie odpowiedzialności i dyskrecji, a także posiadasz chęć rozwoju i odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań,

·  posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

·      atrakcyjny system wynagrodzeń,

·      samodzielne stanowisko,

·      odpowiedzialne zadania,

·      możliwość rozwijania swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia w dużej firmie.