Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Doradca Techniczny ds. ogrzewania

Kraków

, Proguest

Doradca Techniczny ds. ogrzewania
Kraków

Opis stanowiska

FIRMA:
* włoska
* od 90 lat na rynku
* producent
* kotły gazowe, pompy ciepła, mikrogeneracja
* stabilna i ugruntowana pozycja

MIEJSCE PRACY: Kraków

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:
• wsparcie techniczne biur projektowych oraz sieci dystrybucyjnej
• kompleksowe przygotowanie dokumentacji technicznej
• współpraca z centralą firmy w celu rozwiązywania problemów technicznych/jakościowych
• przygotowanie wzorców technicznych dla ogrzewania

Wymagania

OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ:
• wykształcenie wyższe techniczne
• minimum roczne doświadczenie w branży sanitarno - grzewczej
• wiedze techniczną z zakresu ogrzewania komercyjnego
• komunikatywną znajomość języka angielskiego
• dobrą organizację pracy
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

GWARANTUJEMY:
• prace w firmie o ugruntowanej pozycji i znanej marce
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie składające się z części stałej + premii
• stały rozwój z gwarantowaną możliwością awansu