Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Wola Wiązowa
    (97-438)

Praca na stanowisku MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Wola Wiązowa

, Agencja Pracy Select

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wola Wiązowa
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na danym stanowisku:
– Naprawa, konserwacja i obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych.
– Dokonywanie regulacji i kontroli zużycia podzespołów maszyny.
– Przeprowadzanie przeglądów i dokonywanie ocen stanu technicznego.
– Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania

Wymagania:
 Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane techniczne.
– Znajomość maszyn produkcyjnych.
– Umiejętność czytania rysunku technicznego.
– Doświadczenie na podobnym stanowisku.
– Umiejętność spawania.
– Wiedza w temacie zagadnień elektrycznych.
– Umiejętność pracy w zespole.
– Sprawność fizyczna.

Oferujemy

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
– Bezpieczne warunki pracy.
– Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl