Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku MAGAZYNIER DWIE ZMIANY – SEMPERTRANS

MAGAZYNIER DWIE ZMIANY – SEMPERTRANS
Rogowiec

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Przyjmowanie i wydawanie towarów wraz z rozładunkiem i załadunkiem.
– Dbanie o prawidłowy stan magazynowy.
– Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru na powierzchniach magazynowych.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Uprawnienia na suwnice – warunek konieczny!
– Odpowiedzialność.
– Zaangażowanie i staranność.
– Dyspozycyjność (praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku).
– Mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe.
– Mile widzialne uprawnienia ADR wraz z doświadczeniem praktycznym.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat.
– Wynagrodzenie 4000,00zł brutto.
– Bony SODEXO do 120,00zł miesięcznie.
– Dokładne i staranne szkolenie zawodowe.
– Bardzo dobrą atmosferę pracy.