Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Pszczyna

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Realizacji Zamówień
Pszczyna

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy dystrybucyjnej, działającej w branży spożywczej, mająca ugruntowaną pozycję na rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Pszczyna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksowy nadzór nad zamówieniami, w tym: przyjmowanie zamówień, wprowadzanie do systemu, wystawianie dokumentacji oraz kontrolę statusu zleceń,
  • Monitorowanie stanów magazynowych oraz raportowanie rozchodów, stanów i asortymentu,
  • Prowadzenie inwentaryzacji okresowych, archiwizację dokumentacji,
  • Współpracę z klientami oraz operatorem logistycznym,
  • Ścisłą współpracę z działem zakupów, księgowości oraz działem handlowym.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Zdolności analitycznych oraz umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Dokładności i odpowiedzialności,
  • Bardzo dobrej obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w tym Excela),
  • Doświadczenia w pracy z systemem ERP, co będzie mile widziane.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy,
  • Godziny pracy w systemie 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.