Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa (Mokotów)
    (02-677)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Opis działalności firmy

Studio Moderna Polska jest międzynarodową firmą i dystrybutorem wysokiej jakości produktów do domu i ogrodu. Posiada oddziały w 21 państwach Europy.

Specjalista ds. sprzedaży
Cała Polska

Opis stanowiska

SZUKASZ STABILNYCH WARUNKÓW ZATRUDNIENIA? MASZ DOŚWIADCZENIE W PRACY SPRZEDAWCY LUB CHCIAŁBYŚ ZDOBYĆ PIERWSZE ZAWODOWE DOŚWIADCZENIE? JESTEŚ OSOBĄ KOMUNIKATYWNĄ A PRACA Z LUDŹMI DAJE CI SATYSFAKCJĘ?   JEŻELI NA WIĘKSZOŚĆ Z PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ TWIERDZĄCO TO NIE CZEKAJ DŁUŻEJ !   DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Wymagania

Do naszego Call Center w Warszawie szukamy osób, które będą odpowiadać za: ·         Profesjonalną telefoniczną sprzedaż do Klientów Studio Moderna ·         Budowanie długofalowych pozytywnych relacji z Klientami Studio Moderna ·         Realizację zakładanych celów sprzedażowych

Oferujemy

  Oferujemy: ·         stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę po okresie próbnym; ·         gwarantowaną podstawę plus atrakcyjny system prowizyjny; ·         po okresie próbnym karta Medicover i Multisport; ·         udział w licznych konkursach i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród np. międzynarodowe wycieczki do Rzymu; ·         pakiet profesjonalnych szkoleń i stałą opiekę doświadczonych trenerów sprzedaży. ·         korzystne rabaty przy zakupie naszych produktów nawet do 50%; ·         rozwój w strukturach firmy;   Już teraz wyślij swoje cv!