Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Handlowiec (rynki zagraniczne)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Handlowiec (rynki zagraniczne)
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce - osoby do pracy, na stanowisku:

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów firmy na powierzonym obszarze,
  • efektywna i dynamiczna sprzedaż produktów, analiza rynku, rozwój sprzedaży,
  • dbałość o budowanie silnych i długotrwałych relacji biznesowych z klientami,
  • doradztwo klientom w zakresie produktów oferowanych przez firmę względem ich potrzeb,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znasz: język niemiecki lub angielski na poziomie umożliwiającym swobodne zawieranie transakcji biznesowych na rynkach zagranicznych (sporządzanie umów, negocjacje handlowe itp.) - warunek konieczny,
  • znajomość branży poligraficznej w druku cyfrowym jest Twoim dodatkowym atutem,
  • jesteś osobą pozytywnie nastawioną, zorientowaną na sukces, a także wykazujesz inicjatywę i kreatywność w działaniu,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności interpersonalne, szczególnie komunikacyjne,
  • masz prawo jazdy kat. ’B’.

Oferujemy

Otrzymasz w zamian:

  • elastyczny system zatrudnienia dopasowany do Twoich preferencji,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
  • wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży,
  • elastyczny model czasu pracy dostosowany do Twoich preferencji,
  • pakiet szkoleń adaptacyjno-rozwojowych,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • możliwość korzystania z gotowych baz klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację przez link:

Kontakt:

Business Bridge Group

tel.: 71 788 05 88

rekrutacje@bbgroup.com.pl