Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Monter sieci światłowodowych

Olsztyn

, PTNET

Monter sieci światłowodowych
Olsztyn

Opis stanowiska

Opis oferty pracy:
Pracodawcą jest firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie infrastruktury telekomunikacyjnej – sieci szerokopasmowej. Firma poszukuje osób na stanowisko – monter światłowodów.

Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku wykonywać będzie różnorodne prace uzależnione od danej inwestycji, które związane będą m.in. z budową sieci telekomunikacyjnych i montażem urządzeń telekomunikacyjnych linii światłowodowych. Do zakresu obowiązków należeć będzie m. in.:
- usuwanie uszkodzeń w trakcie awarii linii światłowodowych,
- wykonywanie przecisków mechanicznych podczas budowy rurociągów światłowodowych,
- montaż kabli światłowodowych „dmuchanie metodą „strumieniową- tłuczkową”,
- inne prace związane z budową sieci telekomunikacyjnej.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane o profilu telekomunikacyjnym, itp.,
- mile widziane doświadczenie przy wykonywaniu przecisków mechanicznych, jak też przy budowie sieci telekomunikacyjnej,
- mile widziana wiedza z dziedziny budowy sieci światłowodowych;
- zdolności manualno-techniczne,
- silna motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w firmie
- dobry pakiet wynagrodzenia oraz narzędzi pracy,
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”