Branża

  • Transport / spedycja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Warszawa (Śródmieście)
    (00-347)

Praca na stanowisku Kierowca międzynarodowy

Warszawa (Śródmieście)

, Lux Express Polska Sp. Zo.o

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Kierowca międzynarodowy

Opis stanowiska

Jeżeli uważasz, że:

  • podstawą obsługi klienta na wysokim poziomie jest pozytywne nastawienie, wysoka kultura osobista i miła aparycja,
  • lojalność jest fundamentem wzajemnego zaufania,
  • jesteś samodzielny i gotów brać na siebie odpowiedzialność za powierzony sprzęt,
  • w pojedynkę możesz osiągnąć wiele, ale praca zespołowa jest dla Ciebie ciekawsza i wspólne rezultaty dają Ci więcej satysfakcji,
  • punktualność to Twoja dewiza.

 to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania

  •   prawa jazdy kategorii D,
  •   karty kierowcy oraz aktualnych badań lekarskich,
  •   min. dwuletniego doświadczenia w zawodzie,
  •   znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą dodatkowym atutem),
  •   zamieszkanie w Warszawie, Kielcach, Tarnowie lub okolicach.

Oferujemy

  •   możliwość rozwoju oraz poznania specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji,
  •   pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  •   umowę o pracę oraz dobre warunki finansowe,
  •   serię szkoleń,
  •   strój służbowy,
  •   przejazdy dla pracowników i członków ich rodzin.