Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Cloud Architect (Azure)

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Cloud Architect (Azure)
Warszawa

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – organizacji będącej liderem na rynku finansowo-bankowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: home office

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie docelowej konfiguracji środowiska chmury publicznej dla nowych i migrowanych aplikacji,
  • Mapowanie potrzeb biznesowych dotyczących rozwiązań i usług w chmurze (w szczególności typu PaaS),
  • Szacowanie i optymalizację kosztów usług chmury publicznej dla poszczególnych rozwiązań,
  • Wspieranie projektów migracyjnych do chmury Azure,
  • Współpracę z innymi zespołami w organizacji architektury logicznej oraz korporacyjnej konfiguracji chmury publicznej (Landing Zone),
  • Czynny udział w szkoleniach, warsztatach i prezentacjach.

Wymagania

  • Znajomości środowiska chmury Azure (infrastruktura, usługi aplikacyjne),
  • Zrozumienia technologii Docker oraz Kubernetes,
  • Podstawowej znajomości języków programowania oraz usług baz danych,
  • Znajomości usług chmury publicznej oraz umiejętności projektowania wykorzystania poszczególnych usług,
  • Wiedzy dotyczącej architektury logicznej i fizycznej oraz procesu projektowania aplikacji w środowisku,
  • Znajomości modeli rozliczeniowych usług chmury oaz umiejętności analizy kosztów w trakcie procesu projektowania,
  • Umiejętności definiowania standardów technicznych dla środowisk chmury publicznej,
  • Znajomości trendów i zmian oraz umiejętności rekomendowania nowych rozwiązań,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Certyfikatów Azure oraz znajomości: GitLab, Jenkins, Terraform, Artifactory, Nexus, Prometheus, API – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie będącej liderem rynku w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premii rocznej,
  • Dodatkowe benefity m.in. w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, dofinansowania do urlopu czy świąt,
  • Dostęp do nowatorskich technologii,
  • Szkolenia, programy rozwojowe i wsparcie w kreowaniu ścieżki kariery,
  • Przyjazne warunki pracy w miłym otoczeniu i na najwyższych standardach.