Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Łódź (Łódź-Górna)
    (93-578)
  • Zgierz
    (95-100)
  • Pabianice
    (95-200)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego

Łódź (Łódź-Górna) i inne lokalizacje

, ForMarketing

Opis działalności firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną skupiającą ludzi posiadających bogate doświadczenie prowadzenia kampanii reklamowych. Jesteśmy specjalistami, którzy swoją wiedzę i zaangażowanie pragną poświęcić w celu budowy relacji z Klientami na najwyższym poziomie. Nasza propozycja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Firm otwartych na odważne propozycje i planowanie strategicznych kroków reklamowych. To, co nas wyróżnia to przejrzysta i zrozumiała propozycja wejścia w świat marketingu internetowego. Bogata i elastyczna oferta programów reklamowych jest wyznacznikiem naszej firmy. Nasze propozycje są poparte zaangażowaniem. Chętnie wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby Klient osiągnął zamierzony cel.MisjaDostarczenie usług marketingowych na jak najwyższym poziomie w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych Klientów. Zrozumienie potrzeb Klientów oraz wyprzedzenie standardów rynkowych a zarazem biznesowym. WizjaNaszym celem jest znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych agencji interaktywnych na rynku. Chcemy przyciągnąć Klientów atrakcyjnymi usługami, innowacyjnymi pomysłami oraz indywidualnym podejściem do każdego, nawet najmniejszego projektu. Dzięki zaangażowaniu zgranego i wyspecjalizowanego zespołu oraz doświadczeniu, możemy osiągać założone cele.

Doradca Klienta Biznesowego

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż usług (strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, kampanie internetowe) nowym oraz obecnym Klientom w wybranych i wyszukanych firmach na terenie Łodzi i okolic.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- sprzedaż usług aktualnym Klientom firmy (sprzedaż dodatkowych usług, poszerzanie i przedłużanie współpracy),

- pozyskiwanie nowych klientów,

- obsługa posprzedażowa Klientów firmy,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- sporządzanie ofert handlowych,

- udział w procesie obsługi reklamacji.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży,

- miła i życzliwa osobowość oraz naturalna umiejętność nawiązywania kontaktów,

- umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,

- inteligencja oraz zdolność analitycznego myślenia,

- motywacja, zaangażowanie,

- co najmniej podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

- pracę w zgranym i stabilnym zespole,

- ciekawe i ambitne zadania z zakresu bardzo szybko rozwijającej się branży internetowej (SEO/SEM),

- sukcesywne szkolenia branżowe,

- komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa oraz nielimitowane prowizje sprzedażowe,

- podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,

- telefon i laptop z LTE.