Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (Rogowiec)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (Rogowiec)
Rogowiec

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Obsługa maszyn do cięcia.
– Dokonywanie drobnych przezbrojeń maszyn.
– Zapewnienie wysokiej jakości produktu.
– Praca zgodna z obowiązującymi przepisami BHP, procedurami firmowymi i poleceniami przełożonych.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie średnie techniczne (preferowane o profilu mechanicznym, poligraficznym).
– Doświadczenia w pracy przy maszynach w ruchu (mile widziana umiejętność obsługi tokarek, frezarek).
Uprawnienia na wózki widłowe UDT (mile widziane).
– Umiejętność obsługi komputera.
– Umiejętność pracy z wieloma źródłami informacji.
– Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra współpraca.

Oferujemy

Oferujemy:
– Stabilną pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie, dbającej o warunki pracy.
– Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (praca trzyzmianowa 6:30-14:30-22:30).
– Bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, aktywności sportowej, nagrody jubileuszowe i inne.
– Możliwość zdobywania nagród w programie ciągłego doskonalenia i innych inicjatywach firmowych.
– Możliwość zdobywania praktycznego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji pod opieką specjalistów.