Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. PŁUCZEK WIERTNICZYCH

SPECJALISTA DS. PŁUCZEK WIERTNICZYCH
Warszawa

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cała Polska
Rodzaj pracy: praca stała
Ilość wakatów: 4

Zadania na w/w stanowisku:
– Praca na wiertni na terenie Polski (w tym wiercenia głębokie, HDD/Direct Pipe).
– Koordynowanie prac i nadzór nad sporządzaniem, oczyszczaniem i monitorowaniem parametrów technicznych płuczki wiertniczej na potrzeby wiertni i/lub projektów HDD/Direct Pipe.
– Nadzorowanie jakości oraz badanie właściwości płynów wiertniczych/skuteczności SCE.
– Dobór parametrów pracy sprzętu do oczyszczania płynów wiertniczych (SCE).
– Rozwiązywanie potencjalnych problemów związanych z płynem wiertniczym podczas prowadzenia prac wiertniczych.
– Prowadzenie dokumentacji projektowej, administracyjnej i innej wymaganej wewnętrznymi Regulaminami.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne), mile widziane wyższe techniczne (wiertnicze).
– Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku pracy.
– Dyspozycyjność – praca w delegacji na wiertni na terenie całej Polski w systemie po 12 godzin (wyjazd na 14 dni pracy, 14 dni wolnych od pracy).
– – Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
– Prawo jazdy kat. B.
– Umiejętność organizacji pracy własnej.
– Dbanie o jakość wykonywanej pracy.
– Umiejętność pracy w zespole.
– Świadectwo dozoru ruchu w zakładach wykonujących roboty geologiczne metodą otworową będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
– Zakwaterowanie w miejscu pracy wraz z wyżywieniem.
– Ryczałt za dojazd oraz dodatek za pracę w terenie.
– Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.