Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Strzelin
    (57-100)

Praca na stanowisku OPERATOR WTRYSKARKI / USTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH w firmie z kapitałem niemieckim – renomowany producent elementów z tworzyw sztucznych, okolice Strzelina

OPERATOR WTRYSKARKI / USTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH w firmie z kapitałem niemieckim – renomowany producent elementów z tworzyw sztucznych, okolice Strzelina
Strzelin

Opis stanowiska

  • Obsługa i ustawianie wtryskarki
  • Przezbrajanie form wtryskowych
  • Kontrola produkcji
  • Samodzielne ustawianie procesu wtrysku/ korekta parametrów
  • Diagnozowanie i usuwanie ewentualnych awarii
  • Współpraca z działem utrzymania ruchu
  • Kontrola jakość wytworzonego produktu
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  •          Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku mile widziane  lub wykształcenie techniczne ( mechanik, ślusarz, elektryk etc.)
  •          Zmysł techniczny
  •          Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  •          Gotowość do wyjazdów szkoleniowych do Niemiec ( miejscowość: Hamm), praca 2 tygodnie w Polsce i 2 tygodnie za granicą (przez pierwszy rok)
  •          Komunikatywna znajomość j. niemieckiego mile widziana, aczkolwiek niekonieczna
  •          Prawo jazdy, własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  •          Zatrudnienie bezpośrednie w firmie z kapitałem niemieckim – renomowany producent elementów z tworzyw sztucznych branża budowlana ( ok. 50 pracowników produkcyjnych)
  •          Umowę o pracę – pełen etat
  •          Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata) + dodatkowe wynagrodzenia podczas pracy za granicą ( pierwszy rok zatrudnienia)
  •          Wyjazdy szkoleniowe do Niemiec przez pierwszy rok zatrudnienia  (koszt dojazdu i noclegu pokrywa pracodawca)
  •          Możliwość rozwoju zawodowego
  •          Miłą atmosferę w pracy
  •          Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim