Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kaiserslautern
    (Niemcy)

Praca na stanowisku TAPICER w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech, atrakcyjne zarobki, DARMOWE zakwaterowanie!

TAPICER w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech, atrakcyjne zarobki, DARMOWE zakwaterowanie!
Kaiserslautern

Opis stanowiska

  • Wycinanie wg szablonu wkładu i obicia
  • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia wykładzin
  • Wycinanie i docinanie materiałów wg. szablonów (skóra i inne materiały)
  • Obijanie oraz tapicerowanie siedzisk i łóżek
  • Dostosowywanie części specjalnych, pod indywidualne zamówienie
  • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia
  • Docinanie i obszywanie

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe jako tapicer lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata
  • Rzetelność, dokładność
  • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Praca na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie( pokoje jednoosobowe) zorganizowane przez pracodawcę
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych