Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-010)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

Rzeszów

, Assunto Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracodawców oraz osób poszukujących pracy.

Naszą misją jest realizowanie procesów rekrutacyjnych dla naszych Klientów tak,aby zarówno Pracodawca jak i Pracownik mieli satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Młodszy Specjalista ds. rekrutacji
Rzeszów

Opis stanowiska

  • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • Selekcja aplikacji,
  • Wywiady telefoniczne/Skype z kandydatami,
  • Rozmowy rekrutacyjne,
  • Kontakt z wnioskodawcą na każdym etapie procesu,
  • Udzielanie odpowiedzi kandydatom,
  • Koordynacja zatrudnienia pracowników APT po stronie BSH,
  • Weryfikacja ewidencji czasu pracy pracowników APT,
  • Organizacja pierwszego dnia pracy,
  • Prezentacja adaptacyjna.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/zarządzanie zasobami ludzkimi/psychologia,
  • Umiejętność swobodnej komunikacji z ludźmi,
  • Znajomość MS Office (Excel),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Doskonała organizacja pracy, sumienne wykonywanie obowiązków

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • System szkoleń wdrażający do pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.