Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Kontroler jakości – elektryk

Kontroler jakości – elektryk
Toruń

Opis stanowiska

- Przygotowywanie dokumentacji zdawczo-odbiorczej dla klienta, towarzystwa klasyfikacyjnego (ABS, DNV, NKK, BV i inne)

- Odbiór finalny elementu (sprawdzenie kompletności, zabezpieczenia do transportu, ważenie, oznaczenia, itp.)

- Sporządzanie dokumentacji z wykonywanych badań pomiarowych, jakościowych zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania

- Znajomość schematów elektrycznych

- Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych multimetr, miernik rezystancji izolacji, amperomierz

- Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

- Uprawnienia dozorowe  – Świadectwo kwalifikacji „D” lub „E”

- Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

- Mile widziana umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych, znajomość podstawowych własności materiałowych

- Dodatkowym atutem będzie też doświadczenie pracy w dziale kontroli jakości

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę w międzynarodowym środowisku

- Współpracę z doświadczonymi specjalistami