Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Sigmaringen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Monter - Pracownik produkcji maszyn i urządzeń budowlanych i rolniczych

Monter - Pracownik produkcji maszyn i urządzeń budowlanych i rolniczych
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Praca w firmie branży budowy maszyn  i urządzeń budowlanych i rolniczych
  • Montaż podzespołów elektrycznych i hydraulicznych
  • Przeprowadzanie kontroli
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Uzupełnianie materiału
  • Zmiana wartości
  • Kontrola jakości
  • Inne prace charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • Doświadczenie w zakresie prac monterskich mile widziane
  • Zmysł techniczny
  • Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy

  • Niemiecką umowę  na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Prace na pełny etat plus nadgodziny w systemie dwuzmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2500 euro netto / etat
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy ( ok. 4 km )zorganizowane przez pracodawcę w pokojach 1-osobowych (odpłatne, koszt odciągany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia)
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie  www.tlumaczenia-koncepcja.pl
  •        Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.