Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
Bełchatów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca tymczasowa

Zadania na danym stanowisku:
– Kontakt z dostawcami – składanie zamówień, wyjaśnianie niezgodności, prowadzenie procesów gwarancji i reklamacji.
– Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych.
– Prowadzenie negocjacji handlowych i optymalizacja kosztów zakupowych,
– Nadzór nad jakością i terminowością dostaw.
– Monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych.
– Poszukiwanie i wybór nowych dostawców.
– Dbanie o dobre relacje biznesowe z dostawcami.
– Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Dobra obsługa programów pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).
– Rozwinięte zdolności negocjacyjne i komunikacyjne.
– Umiejętność planowania i analitycznego myślenia.
– Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach.
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę.
– Wynagrodzenie 3300,00zł – 3600,00zł brutto + 200,00zł brutto premii za dyspozycyjność.
– Bezpieczne warunki pracy.