Branża

  • Transport / spedycja

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
    (50-110)

Praca na stanowisku Kierowca CE - Niemcy - od 1600 do 2300 €

Cała Polska

, Holbern

Opis działalności firmy

Holbern -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcie pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Kierowca CE - Niemcy - od 1600 do 2300 €
Cała Polska

Opis stanowiska

  • w zależności od taboru firmy oferujemy:
  • zestawy tandemowe, naczepy typu firanki, chłodnie, cysterny, wywrotki itp.
  • możliwy system pracy 3/1, 4/1 lub stała praca w Niemczech
  • zakwaterowanie na bazie firmy lub w kabinie
  • transport krajowy lub międzynarodowy większość ofert pracy - pojedyncza obsada

Wymagania

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • prawo jazdy C+E, karta kierowcy
  • mile widziane uprawnienia ADR lub na wózki widłowe

Oferujemy

  • wynagrodzenie składające się z podstawy od 1600 – 2300 Euro brutto + diety
  • legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
  • nowoczesną flotę przestrzeganie czasu pracy kierowców
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • opiekę konsultanta w j. polskim