Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kierownik BHP, ochrona środowiska /EHS

Warszawa

, A & Lupa International

Kierownik BHP, ochrona środowiska /EHS
Warszawa

Opis stanowiska

Stworzenie i wdrożenie kultury bezpieczeństwa oraz utrzymanie wypracowanego standardu w ramach firmy
Opracowywanie rocznych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie, planów i programów działań zwiększających bezpieczeństwo pracy na stanowiskach oraz kształtujących świadomość w zakresie bhp i ppoż.
Nadzór nad przestrzeganiem procedur dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich lokalizacjach firmy, na terenie całej Polski (w wszystkich obszarach)
Monitorowanie i analizowanie stanu bezpieczeństwa oraz nadzór nad bezpiecznymi warunkami pracy na wszystkich stanowiskach
Wspieranie procesu ochrony zdrowia współpracowników poprzez badanie czynników szkodliwych na stanowiskach pracy oraz rekomendowanie optymalnych rozwiązań w tym zakresie
Nadzór nad grupami ustalającymi okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy ciężkich, śmiertelnych i zbiorowych, oraz analizowanie wypadków celem im zapobiegania oraz budowania świadomości współpracowników
Nadzór nad zespołem ochronny środowiska oraz wszystkimi procesami związanymi z ochrona środowiska dla zakładów produkcyjnych oraz działów R&D
Wspieranie prac w zespołach zajmujących się zagadnieniami bhp tj. Komisja BHP, Komisja Powybuchowa, Komisja Pożarowo-Techniczna, oraz udział w ocenie ryzyka zawodowego i koordynacja działań zespołów
ds. oceny ryzyka,
Nadzór nad odbiorami do użytkowania obiektów lub instalacji nowobudowanych lub modernizowanych pod katem bhp i ppoż.
Nadzór nad realizacją szkoleń z zakresu bhp, oceną ryzyka, sprawozdawczością GUS, rejestrami i dokumentami z zakresu bhp i ppoż.
Zarzadzanie gospodarką odzieżą i sprzętem ochrony osobistej poprzez rekomendowanie bezpiecznych i optymalnych rozwiązań dla biznesu oraz czuwanie nad utrzymaniem ustalonego standardu
Nadzór nad realizacją zaleceń instytucji uprawnionych do kontroli stanu bhp oraz współpraca z tymi instytucjami
Pogłębianie wiedzy na temat obsługiwanego obszaru biznesowego

Wymagania

praca na podobnym stanowisku min. 3-5 lat
wykształcenie wyższe
język angielski biegły
dobra znajomość prawa pracy
znajomość procesów aktów prawnych etc
doskonałe zdolności interpersonalne
świdamość biznesowa
współpraca z różnymi departamentami

Oferujemy

bardzo dobre wynagrodzenie, praca na etat, samochód i narzędzia pracy
praca w okolicach Łodzi.