Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister Inżynier

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku MŁODSZY INŻYNIER PROCESU

MŁODSZY INŻYNIER PROCESU
Rogowiec

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Rogowiec
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Nadzór nad bieżącą produkcją.
– Analiza procesów produkcyjnych.
– Wdrażanie nowych technologii.
– Inicjowanie i koordynowanie projektów optymalizujących proces produkcji.
– Przygotowywanie raportów produkcyjnych.
– Przygotowywanie instrukcji i szkolenie operatorów.
– Dbanie o bezpieczeństwo na wydziale produkcyjnym.

Wymagania

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe: inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, chemia polimerów.
– Podstawowa znajomość narzędzi rozwiązywania problemów oraz narzędzi Lean Manufacturing.
– Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację.

Oferujemy

Oferujemy:
– Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
– Dobrą atmosferę pracy.
– Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach oraz studiach podyplomowych.
– Dofinansowanie do zajęć językowych.
– Pracę w międzynarodowym środowisku.
– Pakiet opieki medycznej połączony z ubezpieczeniem grupowym w PZU.