Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-209)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Informatycznych

Lublin

, Infinite

Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Informatycznych
Lublin

Opis stanowiska

  • Sprzedaż systemów informatycznych kanałem bezpośrednim oraz partnerskim
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz partnerami
  • Współpraca z Działem Funduszy Unijnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży (najlepiej systemów IT)
  • Zaangażowanie oraz wysoka motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Terminowość
  • Prawo Jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych oraz benefitów pozapłacowych
  • Ambitną, ciekawą oraz pełna wyzwań pracę
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i trendami w branży IT
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole wysokiej klasy specjalistów