Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Zelów
    (97-425)

Praca na stanowisku MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
Zelów

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Wola Wiązowa
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Bieżące rozliczanie produkcji.
– Udział w kontroli stanów magazynowych po stronie obszaru produkcyjnego.
– Stała współpraca z działem produkcji i logistyki.
– Sporządzanie zestawień i analiz, opracowywanie i wdrażanie procedur.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie samochodowe lub w inny sposób nabyta wiedza na temat budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych.
– Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w pojazdach.
– Obsługa komputera.
– Prawo jazdy kat. min. B.
– Doświadczenie na stanowisku mechanika ASO – mile widziane.

Oferujemy

Oferujemy:
– Ciekawą, odpowiedzialną pracę w prężnym zespole.
– Możliwość rozwoju zawodowego.
– Stałe godziny pracy 9:00 – 16:00.
– Wynagrodzenie od 3000,00 zł brutto – do negocjacji (uzależnione od doświadczenia).