Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Bydgoszcz
    (85-164)

Praca na stanowisku Programista iOS / Developer iOS

Cała Polska

, itCraft s.c.

Opis działalności firmy

itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji klasy enterprise oraz aplikacji internetowych i mobilnych. Długoletenie doświadczenie pozwoliło nam uczestniczyć w realizacji prestiżowych rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów począwszy od specjalistycznych firm, na dużych bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach telekomunikacyjnych kończąc.

Programista iOS / Developer iOS
Cała Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy zarówno doświadczonych programistów iOS z przynajmniej 2 letnim stażem lub osób rozpoczynających karierę zawodową. Osoba na stanowisku Programista iOS będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie oraz implementację aplikacji mobilnych

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Wdrażanie oraz rozwój innowacyjnych technologii

  • Rozwój produktów firmy itCraft

Wymagania

  • Dobra/Bardzo dobra znajomość języka Objective-C

  • Znajomość platformy iOS

  • Wykształcenie – absolwent lub osoba w trakcie studiów informatycznych lub pokrewnych

  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej

Dodatkowymi niewymaganymi atutami będą:

  • Doświadczenie w programowaniu na platformy: Android, Windows Mobile

  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji mobilnych do sklepów (Google Play, App Store)

  • Portfolio stworzonych aplikacji mobilnych

  • Znajomość frameworków dla platform mobilnych

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Znajomość relacyjnych baz danych – MySQL, Oracle, inne

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Elastyczne godziny pracy – nie tylko dla osób kontynuujących naukę

  • Nieograniczone możliwości rozwoju – stawiamy przede wszystkim na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji oraz znajomości technologii

  • Możliwości awansu na stanowiska kierownika technicznego lub kierownika projektów

  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy

  • Praca w biurze w Bydgoszczy

  • Możliwość pracy zdalnej - w pełnym lub częściowym wymiarze godzin, również w początkowym okresie zatrudnienia

  • Udział w interesujących projektach rozwoju systemów mobilnych oraz klasy enterprise dla dużych i średnich firm z Polski oraz zagranicy