Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Waregem
    (Belgia)

Praca na stanowisku MONTER OPON (WULKANIZATOR) K/M

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA Link2Europe – jesteśmy prężnie działającą polsko-belgijską spółką z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w realizacji nawet najtrudniejszych procesów rekrutacyjnych. Specjalizujemy się w realizacjach rekrutacji w obszarze najbardziej newralgicznym dla większości z firm: organizacji  i obsługi sprzedaży oraz na stanowiskach kierowniczych . Ponadto prowadzimy wiele rekrutacji dla naszych zagranicznych Klientów, poszukujących specjalistów z różnych obszarów. Współpracujemy z firmami działającymi m. in. w takich branżach jak: metalurgia, logistyka, automotive, transport, inżynieria i technika, budownictwo, produkcja, oil&gas, medycyna/opieka czy rolnictwo.

MONTER OPON (WULKANIZATOR) K/M
Waregem

Opis stanowiska

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy wulkanizacyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca w jednym z zakładów zlokalizowanym w : Waregem, Gent, Lochristi, Herent, Zemst, Aartselaar, Brugii, Torhout lub Antwerpii

Opis stanowiska:

  • montaż opon i dokonywanie kontroli wizualnych
  • kontrola stanu opon
  • montaż, demontaż i wyważanie opon
  • naprawa opony, która została odłączona od koła
  • przygotowywanie samochodów do wyważania
  • przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska
  • analiza zużycia opon /bieżnika
  • podnoszenie samochodu za pomocą podnośnika lub dźwigu samochodowego
  • systematyczny montaż i demontaż kół oraz opon
  • demontaż opon z felg samochodowych
  • umieszczanie dętek
  • korzystanie z wszelkich narzędzi i maszyn w odpowiedni sposób

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na powyższym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • umiejętność korzystania z poniższych narzędzi

       - urządzenia i narzędzia do montażu / demontażu opon
       - narządzenia i narzędzia używane do wyważania
       - urządzenia i narzędzia używane do pogłębiania bieżnika

  • własny samochód - mile widziany!

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie:12,52€/ h brutto
  • pracę sezonową dla naszych klientów w Belgii
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • możliwość pracy w sezonie wiosennym
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Potrącane z wynagrodzenia:

  • koszt  zakwaterowania: 75€/ tygodniowo
  • dodatkowe ubezpieczenie: 7,5€/ miesięcznie