Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Leszno
    (05-084)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- STOMATOLOGICZNY

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY- STOMATOLOGICZNY
Leszno

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na te

renie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – dużego dystrybutora z branży medycznej – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. DOLNOŚLĄSKIE

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • prezentowanie oferty produktowej firmy,

  • pozyskiwanie nowych, a także opieka nad dotychczasowymi klientami firmy,

  • budowanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami,

  • dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy,

  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znasz branżę stomatologiczną,

  • posługujesz się językiem angielskim w kontekście zawodowym- atut mile widziany

  • cechują Cię: wysoka kultura osobista, a także doskonałe zdolności organizacyjne i negocjacyjne,

  • jesteś dyspozycyjny, a w pracy działasz sprawnie i skutecznie,

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • gwarancję interesującej pracy pełnej nowych doświadczeń,

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń,

  • rozwój zawodowy, a także szkolenia branżowe,

  • narzędzia pracy: samochód, telefon i laptop.