Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • almere
    (Niderlandy)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

almere

, Essa Group

Pracownik produkcji
almere

Opis stanowiska

ESSA CS jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa oraz rekrutacji pracowników zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na terenie Holandii (Almere) na stanowisko:

 PRACOWNIK PRODUKCYJNY Z J. ANGIELSKIM (MOGĄ BYĆ PARY)

 PRACA NA STAŁE W NOWO BUDOWANEJ FABRYCE

Wymagania

• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (na linii produkcyjnej, montażowej)
• Doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi maszyn
• Znajomość narzędzi pomiarowych i umiejętność posługiwania się nimi

Oferujemy

GWARANTUJEMY:
• atrakcyjne, gwarantowane wynagrodzenie (11 Euro/h netto - na rękę)
• darmowe zakwaterowanie, opłacone media, internet - żadnych dodatkowych kosztów
• polska umowa o oddelegowanie
• pełny zakres polskich ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia