Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Puurs
    (Belgia)

Praca na stanowisku [OPERATOR WÓZKA TYPU REACH TRUCK / PUURS / BELGIA]

Puurs

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

[OPERATOR WÓZKA TYPU REACH TRUCK / PUURS / BELGIA]
Puurs

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla belgijskiego klienta poszukuje operatorów wózków widłowych typu reach truck Miejscowość: Puurs, Belgia Opis stanowiska: Obsługa wózka widłowego w centrum dystrybucyjnym

Wymagania

- ważny certyfikat na wózki widłowe i min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy - znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie min. B2 - własne zakwaterowanie w okolicach Puurs - własny transport do pracy

Oferujemy

- stawkę 14,55 euro brutto/h + dodatek za pracę zmianową - bony żywnościowe - dodatek za dojazd do pracy - belgijską umowę