Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Mysłowice
    (41-400)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózek widłowy

Mysłowice

, Axell Polska 2004 Sp. z o.o.

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózek widłowy
Mysłowice

Opis stanowiska

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko : Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózek widłowy unoszący

W zależności od uprawnień:
obsługa wózka widłowego unoszącego lub obsługa wózka widłowego podnośnikowego.

Miejsce pracy: Mysłowice Park Panattoni

Oferta pracy tymczasowej

Wymagania

Wymagania

• Doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
• Doświadczenie na stanowisku pracownika magazynu
• Mile widziane aktualne psychotesty
• Zaświadczenie o ukończeniu kursu na obsługę wózka widłowego
• Aktualna książeczka sanepidu
• Dyspozycyjność
• Absolutnym naszym wymogiem jest brak uwarunkowań związanych ze spożyciem alkoholu oraz niekaralność.