Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Szczecin
    (71-635)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu ze znajomością języka angielskiego

Opis działalności firmy

TeamVikaren Polska z siedzibą w Szczecinie jest licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy, z wieloletnim doświadczeniem na rynkach pracy zarówno w Polsce, jak i zagranicą.  Zajmujemy się pośrednictwem pracy w formie jednorazowych rekrutacji oraz leasingu pracowniczego/pracy tymczasowej w wielu  branżach przemysłowo-produkcyjnych. Naszym celem jest szczegółowe zdiagnozowanie potrzeb firmy i wyszukanie pracowników, posiadających właściwy zestaw kompetencji                  i umiejętności,  m.in. w następujących sektorach: - przemyśle lekkim, spożywczym, przetwórczym,  maszynowym, precyzyjnym, metalowym; - przemyśle paliwowym (głównie instalacja i izolacja rurociągów ropo i gazonośnych ); - magazyny  (mało i wielkogabarytowe); - logistyce; - budownictwie; - rolnictwie; - oraz inne.

Pracownik magazynu ze znajomością języka angielskiego
Szczecin

Opis stanowiska

Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680.), dla swojego Duńskiego Klienta – firmy należącej do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej, poszukuje do nowo powstającego oddziału w Polsce, osoby na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Praca poprzedzona 3-4 miesięcznym, płatnym szkoleniem, które odbędzie się w Danii (Esbjerg).

Miejsce pracy: okolice Szczecina

Wymagania

• Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny!);
• Gotowości do wyjazdu na 3-4 miesięczne szkolenie do Danii i kontynuowania pracy w Polsce (okolice Szczecina);
• Doświadczenia w pracy na magazynie;
• Aktualnych uprawnień na wózki widłowe.

Oferujemy

• 3-4 miesięczne szkolenie w Danii;
• Po odbyciu szkolenia stałe zatrudnienie w okolicach Szczecina;
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
• Atrakcyjne zarobki;
• Umowę o pracę;
• Udział we wprowadzeniu firmy na polski rynek.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wyłącznie w języku angielskim ( CV przesłane w języku polskim nie będą rozpatrywane).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)."

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!