Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku AI Data Engineer (Scala)

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

AI Data Engineer (Scala)
Warszawa

Opis stanowiska

Business Bridge Group to profesjonalna agencja rekrutacyjna, którą tworzą doświadczeni i skuteczni ludzie. W praktyce oznacza to, że szukamy i – co ważniejsze – znajdujemy odpowiednich specjalistów i menedżerów dla firm, które działają w Polsce i UE, a wybranym kandydatom oferujemy satysfakcjonującą pracę.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT - osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa/zdalnie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • projektowaniem, dostarczaniem i zarządzaniem uprzemysłowionymi potokami danych

  • generowaniem i utrzymywaniem kodu zgodnie z uzgodnionym standardem kodowania i najlepszymi praktykami

  • tworzeniem wysokowydajnych, skalowalnych aplikacji w środowisku chmury

  • współpracą z zespołami Data Science w celu wdrożenia uczenia maszynowego i modeli statystycznych do produkcji

  • zastosowaniem wiedzy na temat frameworków i algorytmów ML oraz Data w praktycznych implementacjach do budowania, szkolenia i utrzymywania nowych modeli

  • wsparciem architekta w ustaleniu szczegółów realizacji proponowanego projektu

  • implementacją podstawowych funkcji aplikacji

  • zebraniem wymagań technicznych i oszacowaniem planowanych prac

  • komunikacją z klientem

  • tworzeniem dokumentacji technicznej

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. rok doświadczenia w programowaniu Scala lub spore doświadczenie w Javie i chętnie rozpoczniesz pracę w Scala

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość programowania obiektowego i funkcjonalnego

  • rozumiesz cykl życia tworzenia uczenia maszynowego, wersjonowania modeli i koncepcji monitorowania

  • posiadasz doświadczenie w modelowaniu danych

  • posiadasz doświadczenie w pracy w środowisku chmurowym

  • cechują Cię: komunikatywność, chęć poznawania nowych technologii oraz analityczne myślenie

  • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (min. B2)

Mile widziane:

  • znajomość Git, CI/CD, SQL

  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu potoku danych

  • znajomość technologii Big Data: Azure Databricks, Spark

  • znajomość algorytmów i technik ML

  • znajomość Cloud Computing i Big Data

  • programowanie w Pythonie lub R

  • znajomość platformy AI jako usługi (Azure ML, Google AI, H2O, Data Robot)

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • zatrudnienie wg preferencji Kandydata (UoP/B2B)

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej

  • wynagrodzenie do 30k netto/mc + VAT (B2B)

  • pracę w rozwijającym się projekcie oraz swobodę działania w powierzonej dziedzinie

  • certyfikowane programy szkoleniowe

  • system poleceń pracowników

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pozapłacowych