Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Projektant stron www i sklepów internetowych / WEB Designer

Łódź

, ForMarketing

Opis działalności firmy

Jesteśmy Agencją Interaktywną skupiającą ludzi posiadających bogate doświadczenie prowadzenia kampanii reklamowych. Jesteśmy specjalistami, którzy swoją wiedzę i zaangażowanie pragną poświęcić w celu budowy relacji z Klientami na najwyższym poziomie. Nasza propozycja skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Firm otwartych na odważne propozycje i planowanie strategicznych kroków reklamowych. To, co nas wyróżnia to przejrzysta i zrozumiała propozycja wejścia w świat marketingu internetowego. Bogata i elastyczna oferta programów reklamowych jest wyznacznikiem naszej firmy. Nasze propozycje są poparte zaangażowaniem. Chętnie wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, aby Klient osiągnął zamierzony cel.MisjaDostarczenie usług marketingowych na jak najwyższym poziomie w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych Klientów. Zrozumienie potrzeb Klientów oraz wyprzedzenie standardów rynkowych a zarazem biznesowym. WizjaNaszym celem jest znalezienie się w czołówce najbardziej cenionych agencji interaktywnych na rynku. Chcemy przyciągnąć Klientów atrakcyjnymi usługami, innowacyjnymi pomysłami oraz indywidualnym podejściem do każdego, nawet najmniejszego projektu. Dzięki zaangażowaniu zgranego i wyspecjalizowanego zespołu oraz doświadczeniu, możemy osiągać założone cele.

Projektant stron www i sklepów internetowych / WEB Designer
Łódź

Opis stanowiska

  • Projektowanie/modyfikowanie stron internetowych oraz procesów internetowych
  • Projektowanie sklepów internetowych i platform handlowych
  • Przygotowywanie specyfikacji do zaprojektowanych zmian
  • Nadzorowanie wprowadzanych zmian w trakcie developmentu; testowanie wprowadzonych zmian
  • Dbanie o spójność strony internetowej oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami i trendami
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie testów użyteczności
  • Przygotowywanie zmian graficznych strony
  • Współpraca z Działem Handlowym

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu/ modyfikacji stron internetowych
  • Znajomość zagadnień dotyczących użyteczności i dostępności stron internetowych i umiejętność ich zastosowania przy projektowaniu stron/procesów
  • Doświadczenie w projektowaniu sklepów internetowych
  • Umiejętność przygotowywania i przeprowadzania testów użyteczności
  • Znajomość HTML, Flash, Java Script
  • Znajomość Photoshopa
  • Umiejętność formułowania przekazu adresowanego do różnych grup odbiorców
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

Oferujemy

  • pracę w zgranym i stabilnym zespole,
  • ciekawe i ambitne zadania,
  • sukcesywne szkolenia branżowe,
  • komfortowe warunki pracy w oparciu o umowę o pracę, stałe godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji,

Miejsce pracy: ŁÓDŹ (możliwość ustalenia pracy zdalnej)

Wraz z CV prosimy o zamieszczenie informacji dotyczącej Państwa portfolio dotychczasowych realizacji.