Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Regionalny Manager Sprzedaży OZE

Opis działalności firmy

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Regionalny Manager Sprzedaży OZE
Wrocław

Opis stanowiska

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy
z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – firmy z branży oświetleniowej i elektrycznej – osoby do pracy na stanowisku:

Regionalny Kierownik Sprzedaży OZE

Miejsce pracy: południowa Polska/praca w terenie

Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • aktywną promocją oraz sprzedażą marek podzespołów OZE,

  • pozyskiwaniem nowych leadów sprzedażowych tj.: hurtownie fotowoltaiczne, elektryczne, elektrotechniczne, instalatorzy OZE,

  • podtrzymywaniem relacji biznesowych z obecnymi Klientami w regionie,

  • negocjowaniem warunków handlowych,

  • raportowaniem bieżących wyników pracy wyników pracy,

  • reprezentowaniem firmy podczas branżowych eventów (targi, szkolenia).

Wymagania

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym w branży OZE w sektorze B2B,

  • znasz techniki sprzedaży oraz posiadasz umiejętności negocjacyjne,

  • posiadasz podstawową znajomość zagadnień technicznych w zakresie OZE,

  • łatwo nawiązujesz relacje biznesowe oraz znasz rynek inwestycyjny: hurtownie, instalatorów OZE,

  • cechuje Cię: samodzielność w organizacji i planowaniu pracy oraz wysoka kultura osobista,

  • jesteś dyspozycyjny oraz gotowy na wyjazdy służbowe poza granice Polski,

  • znasz język angielski na poziomie min. B2 - dodatkowy atut,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co zyskasz pracując na tym stanowisku:

  • preferowaną formę zatrudnienia (UoP/B2B),

  • 26 dni urlopu przy kontrakcie B2B,

  • wynagrodzenie prowizyjne (podstawa + premia),

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • ubezpieczenie zdrowotne oraz opiekę medyczną,

  • kursy językowe,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku.