Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Magazynier - Bielsko Biała

Bielsko-Biała

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Magazynier - Bielsko Biała

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy z branży handlu hurtowego, poszukujemy osoby na stanowisko magazynier. Poszukujemy pracownika, który lubi pracę z ludźmi, szybko się uczydocenia różnorodność i innowacyjność w miejscu pracy. Potrzebujemy osób, które są sumienne, uczciwe i świetnie zorganizowane. Nasza firma to różnorodność, bo jesteśmy: hurtownią, profesjonalistami, korporacją, zespołem pasjonatów, innowatorami. Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Wymagania

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem
  • orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (nie starsze niż 6 miesięcy)
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dokładność i rzetelność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie wyróżnionej certyfikatem TOP EMPLOYERS. Dla naszych pracowników, jesteśmy pracodawcą z wyboru.
  • Wynagrodzenie zasadnicze (21 zł brutto /h )
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Stawiamy na rozwój nie tylko własny a przed wszystkim naszych pracowników. Sukces naszej firmy, zawdzięczamy naszym pracownikom.
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy