Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Ochmanów
    (32-003)

Praca na stanowisku Pracownik utrzymania ruchu - Ochmanów

Ochmanów

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Pracownik utrzymania ruchu - Ochmanów
Ochmanów

Opis stanowiska

Nasza firma jest jednym z liderów międzynarodowych producentów okien i drzwi PCV w Europie. Główne filary naszej firmy to dobra atmosfera, zgrany zespół, stabilność zatrudnienia i praca przy różnych projektach. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pracownik utrzymania ruchu. Zatrudnimy osobę komunikatywną i odpowiedzialną, która nie boi się nowych wyzwań. Jeśli wykonywanie przeglądów i napraw maszyn, prowadzenie dokumentacji, raportowanie i współpraca z liderami poszczególnych działów nie jest straszna – dołącz do Naszego zespołu. Razem z nami czekają Cię nowe wyzwania, ciągły rozwój i zdobywanie nowego doświadczenia.

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym
  • umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych
  • uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja – mile widziane
  • podstawową wiedzę z zakresu mechaniki,
  • dobrą organizację pracy własnej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie u międzynarodowego pracodawcy (szacunek względem każdego pracownika wiąże się z utworzeniem doskonale zorganizowanego środowiska pracy)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie (od 4200 do 6300 zł brutto)
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. Nie tracisz czasu i energii na niepotrzebne problemy. Cenimy Twój czas i umiejętności. Doceniamy najbardziej zaangażowanych pracowników.
  • Perspektywę rozwoju. Wdrażane są nowe technologie, a zakład stale się modernizuje, co wiąże się z twoim rozwojem i zdobywaniem doświadczenia i nowych umiejętności na stanowisko mechanik utrzymania ruchu.
  • Benefity pozapłacowe dla Ciebie i dla Twojej rodziny (opieka medyczna, nowoczesna stołówka, bezpłatne napoje w miejscu pracy, dofinansowanie do BUSApaczki świąteczneprogram rekomendacji pracowników)