Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu - Opole

Opole

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Mechanik utrzymania ruchu - Opole
Opole

Opis stanowiska

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania linii technologicznych oraz towarzyszącej infrastruktury w zakresie elektromechaniki
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów, przeglądy urządzeń i instalacji elektrycznych i elektromechanicznych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów, realizacja działań prewencyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Wykonywanie diagnostyki układów napędowych i elementów maszyn, działania zapewniające ciągłość produkcji
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie schematów elektrycznych prostych połączeń systemów sterowania i zamawianie części zamiennych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • znajomość układów automatyki przemysłowej, umiejętność czytania schematów
  • doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn
  • umiejętność i uprawnienia do spawania MIG MAG
  • znajomość środowiska sterowania Allen-Bradley – mile widziana
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP gr. I, II, III
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie (od 6500 do 9000 brutto + 30% dodatek nocny i 150 netto za ew. dyżury)
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach wew. struktur firmy
  • Perspektywę rozwoju. Wdrażane są nowe technologie, a zakład stale się modernizuje, co wiąże się z twoim rozwojem i zdobywaniem doświadczenia i nowych umiejętności na stanowisko mechanik utrzymania ruchu.
  • Benefity pozapłacowe dla Ciebie i dla Twojej rodziny (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne)