Branża

  • Ubezpieczenia

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-125)

Praca na stanowisku Pracownik wypożyczalni

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, CEDRU Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

CEDRU Sp. z o.o. pomaga osobom i instytucjom uzyskać należne odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Podejmujemy się reprezentacji osób poszkodowanych przed Ubezpieczalniami i Sądami, prowadząc sprawy kompleksowo do zakończenia ich sukcesem.

Pracownik wypożyczalni

Opis stanowiska

Wypożyczalnia pojazdów z siedzibą we Wrocławiu (okolice wieży ciśnień) poszukuje osoby na stanowisko likwidator szkód.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

- prowadzenie postępowań likwidacyjnych z tytułu szkód OC pojazdu,

- bezpośrednia obsługa Klientów wypożyczalni,

Wymagania

- doświadczenia w likwidacji szkód

- bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności, terminowości wykonywanych obowiązków oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- praktycznej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- możliwość rozwoju zawodowego w obszarze ubezpieczeń