Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kondratowice
    (57-150)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zapewnienia jakości w niemieckiej firmie ok. Strzelina

Specjalista ds. zapewnienia jakości w niemieckiej firmie ok. Strzelina
Kondratowice

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Praca w dziale jakości przy produkcji: systemów rur kanalizacyjnych, przyłączy kanalizacyjnych, studni inspekcyjnych, systemów zagospodarowania i oczyszczania wód opadowych
  • Kontrola i nadzór nad jakością produkcji
  • Analiza kluczowych wskaźników jakościowych
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych procedur
  • Nadzorowanie procesu usuwania niezgodności
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej
  • Stała współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np. ekonomia lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata – mile widziane w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • KOMUNIKATYWNA znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy, własny samochód
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Dobra znajomość norm jakości

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie na bazie umowy o pracę w niemieckiej średniej wielkości firmie, produkującej elementy budowlane z tworzyw sztucznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia – w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata)
  • Możliwości rozwoju,
  • Udział w szkoleniach w centrali firmy w Niemczech,
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Kondratowicach (ok. Strzelina) w systemie
    1-zmianowym
  • Sympatyczną atmosferę
  • Możliwość realizacji sportowych pasji poprzez udział w programie Multisport