Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Magazynier-operator suwnicy

Poznań

, KSService

Magazynier-operator suwnicy
Poznań

Opis stanowiska

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży budowlanej specjalizującej się w budownictwie ze stali , poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier- operator suwnicy
Miejsce pracy: Oborniki Wlkp.
Nr Ref.: SUW/OB/092015

Obowiązki:

• transport towarów za pomocą suwnicy
• prace magazynowe
• dbanie o powierzony sprzęt firmowy– urządzenia, maszyny
• ścisłe przestrzeganie przepisów bhp

Wymagania

• uprawnienia do obsługi suwnicy z kabiny UDT IS
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• pracę w systemie trzyzmianowym
• w ramach czasu pracy firma zapewnia odzież roboczą

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moich danych osobowych przez KS Service Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”