Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Operations & Development Manager

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Operations & Development Manager
Katowice

Opis stanowiska

SMART–HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta  firmy handlowej, specjalizującej się w markach premium z branży wnętrzarskiej, w związku z jej intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice/Bielsko Biała, woj. śląskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Tworzenie długofalowej strategii rozwoju firmy,
  • Koordynowanie podległych salonów,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, a tym samym rozwój bazy  strategicznych klientów salonu,
  • Pozyskiwanie inwestycji B2B,
  • Przygotowywanie umów i ofert dla klientów strategicznych i biznesowych,
  • Opracowywanie budżetu i nadzorowanie realizacji jego założeń,
  • Realizacja działań inwestycyjnych nakierowanych na długofalowy rozwój salonów i marki,
  • Monitorowanie rentowności i wyników sprzedaży, tworzenie raportów i zestawień,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • Co najmniej 3 letniego doświadczenia w pozyskiwaniu i obsłudze inwestycji B2B lub sprzedaży dla klienta zamożnego,
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem ludźmi oraz budżetem,
  • Wyższego wykształcenia,
  • Umiejętności w zakresie motywowania ludzi, inspirowania i budowania autorytetu,
  • Znajomości branży marek premium i jego rynkowego otoczenia w sektorze wyposażenia wnętrz lub pokrewnym,
  • Wiedzy z zakresu marketingu, prawa, finansów, zarządzania, reklamy i promocji,
  • Czynnego prawo jazdy kat. B,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Praktycznej znajomości programu Office,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych, samodzielności w realizacji zadań oraz zaangażowania, wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

  • Pracę dla ekskluzywnych salonów promującym produkty marek premium,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i systemem premiowy,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów dotyczących tworzenia marki,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych eventach wnętrzarskich,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Gruntowne przeszkolenie i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.